להזמנות מלאו את הטופס

השכרת רכב למטיילים בברלין

ראשי / מידע שימושי / השכרת רכב למטיילים בברלין

השכרת רכב בטיול בברלין הוא שירות תיירותי חשוב למדי. מי לא אוהב לגוון את הטיולים שלו באמצעות שכירת רכב המביאה איתה את היכולת להתנייד ללא הגבלות של התחבורה הציבורית?

ברלין היא האחת הערים הפופולאריות ביותר עבור תיירים בגרמניה בפרט ובאירופה בכלל. האפשרות של שכירת רכב היא זמינה ולא בלתי ניתנת להשגה. גם המחירים אינם כה גבוהים, כפי שניתן לטעות ולחשוב. טיסות לברלין ניתן לחפש ולרכוש כאשר חלקן כוללות גם דיל עם רכב.

נהיגה בברלין מחייבת החזקת מסמכים מתאימים. אל תתחילו לנהוג בברלין אם אין בכיסכם מסמכים המתאימים לנהיגה בגרמניה. דאגו להחזיק ברישיון נהיגה בינלאומי, או ברישיון כלשהו המאפשר לכם לנהוג באירופה.

בטרם אתם יוצאים את הארץ, דאגו ללמוד את נקודות השכרת הרכב השונות בברלין. תוכלו לשכור רכב כבר בשדה התעופה של העיר. כמה יפה וכמה נוח לרדת מהמטוס, לאסוף את המזוודות, לגשת לאחד ממשרדי השכרת הרכב ולצאת משם עם מפתח לרכב הזמני ונהדר שלכם, כזה שישרת אתכם נאמנה בטיולכם בברלין.

השכרת רכב בגרמניה תסייע לכם לנהל טיול שקט ורגוע. תוכלו להגיע ולעצור (כמעט) בכל מקום שתרצו, מבלי להתעסק בתכנון הנסיעה בתחבורה הציבורית (אוטובוסים, חשמלית ועוד). עם זאת, זכרו שחלק ניכר מההנאה בכל טיול בחו"ל, היא ההליכה ברגל; הרי תרצו גם לספוג מהאווירה האותנטית של העיר ולהרגיש בגופכם את ההווי של המקום. לכן – צאו מדי פעם מהרכב והפעילו את שרירי הרגליים.

חברות השכרה בישראל והשכרת רכב בברלין

אחרי שבחרתם טיסה אחת מתוך מבחר של טיסות לברלין, תוכלו להתפנות כדי ללמוד מעט אודות חברות השכרת רכב שונות. החברות הפועלות בישראל מאפשרת גם השכרת רכב בברלין. פעולה זו יכולה להיות מותאמת לצרכיכם והעדפותיכם האישיות; דאגו להתאים את גודל הרכב למספר הנוסעים שיהיו בו.

אופציה פופולארית במיוחד, היא לרכוש חבילות טוס וסע, המאפשרות לנוסעים לנחות ולקבל מיד בהגיעם ליעד מפתח לרכב שאותו שכרו. כמה נוח. טיסות לברלין יכולות, כמובן, להוות טיסות בלבד, אולם הן יכולות גם להיות דיל – דיל הכולל טיסה ונסיעה.

עצות בסיסיות לנהיגה בברלין

אל תשכחו להצטייד ברישיון נהיגה בינלאומי בתוקף. נהיגה באירופה ללא מסמך זה מהווה עבירה על החוק. חבל על הכסף שתצטרכו לשלם על דו"חות שתקבלו. למדו מעט אודות דרכים להנפיק רישיון נהיגה בינלאומי.

הגבלת מהירות – אין הגבלת מהירות בכבישים המהירים בגרמניה, אולם דאגו להתאים את מהירות נסיעתכם לתנאי הדרך. אתם נוהגים במדינה זרה ואינכם יכולים להיות בטוחים תמיד מה הולך להגיע. דאגו לזמן תגובה מספק. אל "תשתגעו" עם מהירות גבוהה מדי, רק כי מותר – נהגו באחריות.

כבישי אגרה – אינם קיימים. כמה כיף שאין צורך לשלם בכבישים.

אל תתקעו בלי דלק, במיוחד לא בכבישים מהירים – שם תקבלו קנס על עצירת רכב מסיבה של מחסור בדלק.