להזמנות מלאו את הטופס

אביזרים ותוספות להשכרת רכב

ראשי / מידע שימושי / אביזרים ותוספות להשכרת רכב

חברות השכרת רכב בחו"ל תמיד מציעות אבזור ותוספות נוספות ללקוחות, חלק מחברות השכרת הרכב גובות מחיר נוסף על חלק מהתוספות אבל לא כולן, במידה ורוצים את האביזרים חשוב לזכרו גם להזמין אותם מראש אחרת לא בטוח שתוכלו לקבל אותם בעת איסוף הרכב עצמו בחו"ל, להלן אביזרים נוספים שאפשר להזמין עם הרכב השכור:

מכשיר ניווט לוויני (GPS)

חברות השכרת רכב בכל העולם מאפשרות להזמין מראש עם הרכב מכשיר GPS בתוספת
מחיר. לרוב מתמחרים את המכשיר לפי יום.
היתרון הגדול בשימוש במכשיר GPS של חברת השכרת רכב הוא שהמכשיר יהיה מעודכן עם מפות מקומיות ואידיאלי לשימוש לתיירים אשר לא מכירים את הכבישים המקומיים – דבר אשר חוסך גם להשתמש ב – GPS בטלפון שמצריך חבילת אינטרנט או להתקין מפות במיוחד במידה ומשתמשים במכשיר GPS פרטי.

כסאות ומושבי בטיחות לתינוקות ולילדים (בוסטרים)

כאשר משכירים רכב בחו"ל חשוב מאוד לשים לב לדרישות החוק עבור מושבי בטיחות לילדים, אם אתם מטיילים עם ילדים או פעוט חשוב מאוד להזמין מושב בטיחות מתאים מראש מחברת השכרת הרכב שלכם, לא כל חברות השכרת רכב גובות תוספת תשלום עבור המושב  – בכל מקרה יש לשים לזה בעת ההזמנה ולא לשכוח.

שרשראות שלג לצמיגים

למי שמתכנן חופשת סקי ושוכר רכב, חשוב לקחת בחשבון שבאירופה בהרבה מדינות ואזורים מסוימים מחייבים נסיעה בשלג עם שרשראות שלג. חשוב לבדוק ולהזמין מראש מחברת השכרת הרכב. חברות השכרת רכב לרוב גובות תוספת תשלום על השרשראות  – כמו כן בעת איסוף הרכב תבקשו הסבר מנציג החברה כיצד להרכיב את השרשראות על הצמיגים בעת הצורך.
ישנן חברות השכרת רכב אשר מתמחרות את השרשראות במחיר חד פעמי ולא לפי יום.

מתקן לנשיאת ציוד סקי ברכב

למי שנוסע לחופשת סקי בחו"ל ומביא את הציוד סקי הפרטי שלו מהארץ – ניתן להזמין מתקן לנשיאת ציוד סקי על גג הרכב.
המתקן כמובן יהיה גם הוא בתוספת תשלום וצריך רק לזכור להזמין אותו מראש מחברת השכרת הרכב בחו"ל.

שירותי דרך וגרירה

בדלפק השכרת רכב יציעו לכם שירותי דרך 24 שעות, מה שחשוב לדעת הוא שכיום שירותי דרך הם לא בהכרח בחינם יותר – במדינות מסוימות בעולם אלא בתוספת תשלום. אתם תקבלו את המחירים בדלפק השכרת רכב. שירותי הדרך כוללים שירות החלפת צמיגים, פריצת הרכב במידה וננעלתם בחוץ, במידה ונתקעתם בלי דלק יכולים להביא אליכם דלק וכמובן בעיות התנעה של הרכב.