להזמנות מלאו את הטופס

השכרת רכב בכרתים

ראשי / השכרת רכב בכרתים

השכרת רכב בכרתים תאפשר לכם לטייל בכרתים ולהגיע בקלות ונוחות רבה בין המקומות השונים שבמדינה, דבר אשר היה קשה מאוד או שלא היה מתאפשר בכלל בלי רכב מושכר.
את הרכב בכרתים ניתן להזמין ולהשכיר עוד מהארץ ככה כאשר תגיעו לכרתים הוא יחכה לכם לאחר הנחיתה. רכב שכור בכרתים הינו פתרון מעולה עבור, זוגות ומשפחות אשר מתכננים לטייל ביעד בו הם מבקרים לא הצורך להיות תלויים בתחבורה הציבורית המקומית אשר יכולה לעתים להכביד על לוח הזמנים שלהם, סחיבת ציוד וכמובן לגרור הוצאות כספיות נוספות.

היתרון הנוסף שבלהשכיר רכב הוא בעצם האפשרות שניתנת לכם לעבור בין היעדים השונים באי ולראות כמה שיותר אתרים ומקומות באותו טיול.
כפי שכבר צוין, עם השכרת רכב בכרתים הטיול ישודרג במספר רמות למעלה, בין אם תוכנן טיול ארוך או טיול קצר יותר, אם זה טיול משפחתי קצרצר או טיול רכב ארוך. בכל מקרה, השכרת רכב הינה הדרך היעילה ביותר אולי לראות את כל המקומות המיוחדים והמעניינים אשר בלי רכב צמוד יהיה קשה מאוד להגיע אליהם.

אין ספק כי כרתים היא יעד תיירותי מעניין ומרשים אשר מלא במגוון של אטרקציות.
הנסיעה בכבישים בכרתים בטוח תספק לכם חוויה מיוחדת וחדשה כאשר תחלפו על פני כל נופי הטבע והעיירות המיוחדות שנמצאות לאורך כל הדרך. כמובן שלטייל עם רכב בכרתים גם נותן פתרון אידיאלי לאלה מכם אשר מעוניינים גם בערים הראשיות והמרכזיות יותר.

חשוב מאוד לשים לב לחוקי התנועה באי שכן חוקי התנועה משתנים ממדינה למדינה ולכן חשוב מאוד שלפני שאתם מתחילים לנהוג בכבישי כרתים, תכירו את חוקי התנועה במדינה. ניתן תמיד למצוא מידע שימושי באינטרנט אודות חוקי התנועה במדינה בין אם זה המהירות המותרת, כיצד לציית לתמרורים ואיפה מותר להחנות את הרכב המושכר מבלי לקבל דוח חנייה.

 

מידע כללי שימושי על כרתים:

מספר תושבים באי – 620,000.
מטבע מקומי:  אירו.
העיר הכי גדולה בכרתים היא הרקליון ומייד אחריה העיר חאניה.
מזג אוויר הצפוי בקיץ – לחות גבוהה, 20 – 30 מעלות בממוצע ובשיא הקיץ 30 – 40 מעלות חום.
זמן מקומי: UTC + 2 ובקיץ UTC + 3 – שעה מוקדם מישראל.

על מנת להזמין רכב להשכרה בכרתים, מלאו את הטופס בצד ונציג שירות יחזור אליכם על מנת לאשר את ההזמנה שלכם.

שתהיה לכם נסיעה טובה ובטוחה!!