להזמנות מלאו את הטופס

השכרת רכב בשוויץ

ראשי / השכרת רכב באירופה / השכרת רכב בשוויץ

שוויץ, הממוקמת על רכס הרי האלפים, היא מהמדינות היפות ביותר בעולם והנופים הנגלים לעיני התייר, צוירו כאילו ביד אמן ונראות כגלויות נוף צבעוניות. פסגות ההרים הלבנות עם "קצפת" השלג המכסה אותם, העמקים הירוקים ושפעת הנחלים והמים הזורמים בכל מקום, מעניקים תחושה של רעננות ורצון עז לתור בארץ מופלאה ומלאת הוד זאת.

שוויץ היא ארץ לא גדולה אבל היא הררית ברובה, עם עמקים החורצים אותה לאורכה ולרוחבה, עם נופים משתנים, מפלים שוצפים  ופינות חמד המצויות בכל פינה. גם ערי שוויץ הן פנינות אמיתיות. ערים גדולות ומודרניות לצד חלקים עתיקים, מעניינים ושמורים היטב, בני אלף שנים ויותר. ציריך, ז'נבה, לוזאן, באזל וערים אחרות, הן ערים שנעים מאוד לטייל בהן ולא תרצו להחמיץ אף אחת מהן.

איך תוכלו להתרשם מכל היופי שיש לשווייץ להציע לכם? איך תוכלו למצות את הביקור עד תום? תוכלו, כמובן, להצטרף לטיול מאורגן, לנסוע באוטובוס תיירים ולהגיע לכל המקומות שיחליטו בשבילכם שאליהם מגיעים. זה עשוי להיות נוח מאוד, אבל אם מקום מסוים יפעים אתכם בצורה יוצאת דופן ותרצו להישאר שם עוד זמן קצר, לא תוכלו, כי תהיו תלויים בלו"ז הקבוצה והטיול כולו. גם תחבורה ציבורית היא אינה פתרון מושלם כי זה כרוך בלוח זמנים שאינו מתאים תמיד ללוח הזמנים שלכם ואתם עלולים לבזבז זמן יקר על המתנות ברציפים.

השכרת רכב בשוויץ היא הפתרון האולטימטיבי שיאפשר לכם לתור בארץ נהדרת זאת ללא כל בעיה. קל מאוד לשכור רכב באירופה בכלל ובשוויץ בפרט. אירופה עברה שינויים מרחיקי לכת מאז נוצר האיחוד האירופי ואחד הבולטים שבהם הוא היכולת לעבור בקלות רבה בין המדינות. המקומיים בוודאי נהנים מיתרון זה אבל הדבר משמעותי במיוחד לתיירים כי המעבר ממדינה למדינה מתרחש כאילו אין גבולות: ללא ביקורת דרכונים, עם כסף המתקבל בכל הארצות – היורו, והעיקר: אפשר לשכור רכב במקום אחד ולהחזירו במקום אחר. כך תוכלו להיות ניידים ללא מגבלות ותוכלו להגיע לכל מקום בו חפצה נפשכם.

שוויץ היא ארץ הררית עם תנאי שטח מיוחדים. מומלץ מאוד להיכנס לאתרים שונים כדי ללמוד על תנאי הנהיגה ודרישות החובה לנהיגה באזורים מסוימים בשוויץ: שרשראות מיוחדות, צמיגים מיוחדים ועוד. שוויץ היא ארץ מסודרת והנהיגה ברכב שכור קלה ונעימה אך יש להישמע לכללים.

קבלו טיפ קטן בקשר להשכרת רכב בשוויץ: אם אתם שוכרים רכב בג'נבה, למשל, כדאי לשכור אותו בשדה תעופה בחלק הצרפתי של השדה כי העלות שם זולה יותר מאשר בחלק השוויצרי.

בכל מקרה, שתהיה לכם נסיעה מהנה ובטוחה.