להזמנות מלאו את הטופס

השכרת רכב בצרפת

ראשי / השכרת רכב באירופה / השכרת רכב בצרפת
צרפת בכלל ופריז בפרט היא אחת המדינות המובילות בעולם ובאירופה במספר התיירים המגיעים אליה מידי שנה. פריז הקסומה ובעלת האווירה המיוחדת, הריביירה הצרפתית המפנקת והמפתה. עמק הלואר המרהיב ביופיו, אתרים היסטוריים חשובים, ארכיטקטורה וסגנונות בנייה מגוונים ביותר, כנסיות מרהיבות ביופיין, קתדראלות ובזיליקות, מבנים גוטיים מרשימים, גשרים מעוצבים וטירות עתיקות – כל אלה ויותר מחכים לכם שתבואו לצפות בהם בצרפת האחת והיחידה.

האמת היא שהתחבורה הציבורית בצרפת טובה אבל אם אינכם סטודנטים או תרמילאים, הסיכוי שתשתמשו בדרך זו – נמוך במיוחד. אתם יכולים גם להצטרף לטיול מאורגן עם עוד 40 איש אבל אז תצטרכו להיות תלויים בתכנית הטיול, בלו"ז הקבוצה ובמדריך המלווה.
הדרך הנוחה ביותר לראות את מה שאתם בוחרים לראות היא השכרת רכב. כך תוכלו לטייל היכן שאתם רוצים, להישאר בכל מקום כמה זמן שתחפצו ולנסוע הלאה מתי שתרצו. תוכלו להגיע למקומות שקבוצות גדולות ומאורגנות אינן מגיעות בדרך כלל. כך תרגישו את האווירה, תחוו את אורח החיים המקומי, תפגשו תושבים מקומיים והכול באופן ישיר וללא מתווכים.

היתרון של להשכיר רכב בצרפת

כאשר שוכרים רכב, מלבד הנגישות למקומות שונים והנוחות שבעניין, אתם יכולים גם לחסוך סכומים לא מבוטלים. ידוע שמחירי בתי המלון גבוהים מאוד בערים הגדולות. ככל שהמלון קרוב יותר למרכז העיר כלומר, למרכז פריז, המחירים הופכים להיות בלתי הגיוניים. אם אתם תלויים בתחבורה ציבורית, למשל, תרצו להיות קרובים למטרו או לתחנות האוטובוס. עם שכירת הרכב, לא תהיו תלויים בדבר. תוכלו ללון בבתי מלון מחוץ לערים הגדולות, במחירים שפויים ואטרקטיביים ולהגיע לכל מקום ללא כל מגבלה. אפשר למצוא בתי מלון מקסימים בפרברים או אפילו בעיירות הסמוכות והשקט והשלווה השורים על המקום יעניקו ערך מוסף לחוויית הטיול שלכם.

תהליך שכירת רכב בצרפת הוא הליך פשוט וקל לביצוע. אפשר לבצע זאת באינטרנט באמצעות אחת הנציגות של חברות ההשכרה הרבות כאן בארץ. מומלץ לבצע סקר מחירים לפני שאתם מזמינים את הרכב. ישנם מחירים עונתיים וישנם מחירי שיא העונה, אפשר למצוא מבצעים נקודתיים וכדאי לברר סוגיות עקרוניות כמו: האם דמי השכירות כוללים גם ביטוח גרירה ושירותי דרך, האם ניתן לקבל את הרכב בנקודה א' ולהחזיר אותו בנקודה ב', האם ניתן לעבור עם הרכב למדינות אחרות כמו שוויץ או איטליה ועוד.

חשוב שתהיו מודעים לחוקי התעבורה בצרפת, לכיווני התנועה ולשילוט. אתם יכולים להזמין רכב עם מערכת ניווט לנהיגה קלה יותר בתוך העיר וגם ליציאה ממנה. אין בעיה לנהוג בצרפת ועם רכב שכור, הטיול שלכם יכול להיות הרבה יותר מוצלח.