להזמנות מלאו את הטופס

השכרת רכב בהולנד

ראשי / השכרת רכב באירופה / השכרת רכב בהולנד

אם אתם מתכננים לטייל בהולנד כזוג, משפחה או קבוצת חברים כדאי שתדעו שקל ונוח לשכור רכב ולטייל ברחבי המדינה. נכון לעשות זאת, במיוחד, אם אתם מתכוונים לצאת מחוץ לאמסטרדם. לאלו שחושבים לטייל רק בעיר עצמה, אין צורך ברכב שכור כי התחבורה הציבורית שם מצוינת. כמובן, ישנן אופציות נוספות לתיירים אך עליכם לדעת כי הרכבות המקשרות בין הערים הן אמצעי תחבורה טוב, אך האוטובוסים, למשל, אינם חלופה מוצלחת במיוחד. רכב שכור בהולנד, יאפשר לכם גמישות רבה, נוחיות מפנקת ויכולת להגיע לכל מקום ובכל זמן שתבחרו.

הולנד משופעת בפינות חמד רבות, כפרים ציוריים מקסימים ופארקי שעשועים המתאימים לכל המשפחה.  כפרי דייגים, עיירות עם בתים עתיקים, תחנות קמח – מסימני ההיכר של הולנד ועיירת גבינות – את אלו תוכלו למצוא מחוץ לאמסטרדם, בצפון הולנד.  בחלק המזרחי שלה, תמצאו את הפארק הלאומי הגדול בהולנד, גן חיות ומוזיאון פתוח ועיירה עם הרבה תעלות וגשרים שהם גם מהמאפיינים הבולטים של הולנד. בדרום המדינה נמצאת ליידן, אחת הערים היפות והעתיקות ביותר בהולנד, ידועה בנופים המדהימים שלה ובמשטחי הפרחים המרהיבים. לא כדאי להחמיץ את מה שיש לעיר להציע.  אוטרכט, היא אחת הערים הגדולות בהולנד עם עיר עתיקה, כנסיות, תעלות מים ומראות משובבי נפש.

עם רכב שכור, תוכלו להגיע לכל מקום, תשהו בו כמה זמן שתרצו ותוכלו לעזוב ליעד הבא בכל זמן שתחפצו. מאוד מקובל לנהוג בהולנד עם רכב שכור. המדינה אינה גדולה אבל יש בה כל כך הרבה אטרקציות והן מפוזרות ברחבי המדינה. על כן קל יותר ונוח יותר לעשות את כל המעברים באמצעות רכב שכור. קל לשכור רכב בהולנד. הרישיון הישראלי החדש הוא בר תוקף לשישה חודשים, אבל מומלץ תמיד לקחת עימכם גם רישיון נהיגה בינ"ל.

אם אתם מתחילים את הטיול באמסטרדם, מומלץ לשכור את הרכב לאחר שתסיימו את ביקורכם בעיר. המלצה נוספת היא לשכור את הרכב כבר מהארץ כי לא כדאי להתחיל לחפש חברת השכרה מקומית. זה יותר פשוט ונוח וצריך רק לאסוף את הרכב מהמקום שיאמרו לכם לעשות זאת. אפשר לקבל את הרכב השכור כבר בשדה התעופה ואפשר לקבלו באחת התחנות המצויות ברשימה. מומלץ מאוד לברר עם חברת ההשכרה את תנאי הביטוח טרם ההשכרה, ולדעת, למשל, אם ישנן מגבלות גיל או תשלומים חריגים שלא ידעתם עליהם.

הולנד היא ארץ נהדרת לטיולים, רכב שכור יוסיף רבות להנאה שלכם.