להזמנות מלאו את הטופס

השכרת רכב באיטליה

ראשי / השכרת רכב באירופה / השכרת רכב באיטליה
איטליה, ארץ המגף, היא אחת הארצות המרתקות והמעניינות ביותר בעולם. העתיקות שלה המעידות על עברה המפואר, יצירות האמנות שלא ניתן להעריך את ערכן וחשיבותן והנופים המדהימים מהיפים באירופה, מושכים אליהם מיליוני תיירים בשנה.
רומא היא נציגת התרבות העתיקה והחורבות העתיקות ששרדו עברו שימור קפדני והן מוצגות בצורה מפוארת ומעוררת כבוד. קריית הוותיקן שהיא מדינה בתוך מדינה המארחת מיליוני נוצרים ובני דתות אחרות ומעוררת סקרנות רבה. פירנצה היא בירת אמנות הרנסנס ואין אדם היכול לעמוד בפני קסמי העיר. מילאנו – בירת האופנה וונציה – על תעלותיה ושקיעתה המדאיגה, גורמות לתיירים התפעמות והתרוממות רוח.

למה להשכיר רכב באיטליה

כיצד ניתן להגיע לכל המקומות המופלאים האלה? תוסיפו לכך את הצפון הרחוק יותר , האלפים והמעברים שלהם, השלג והסקי או אולי אזורי האגמים היפהפיים ואולי הדרום הצבעוני על כפריו הציוריים? אפשר להצטרף לאחד הטיולים המאורגנים ולהיות תלויים בתכנית הטיול, במקצועיות המדריך ובהתנהלות של 50 איש בקבוצה.
אפשר גם אחרת: אתם יכולים לתכננן את הטיול בעצמכם ולנסוע לבדכם או עם חברים. האמת היא שהתחבורה הציבורית באיטליה היא מצוינת אך אם לא תסתפקו בסיורים בתוך הערים ותרצו לצאת לנוף ולמרחבים, תזדקקו לרכב.

אין דבר קל יותר מאשר לשכור רכב באיטליה. באמצעות רכב שכור תוכלו לטייל היכן שתרצו, לשהות במקום מסוים כמה זמן שתרצו ולהמשיך הלאה מתי שתרצו. איש לא יגביל אתכם. אתם תוכלו למצות את החוויות עד תומן ולא תרגישו תחושת החמצה. חברות השכרה רבות מעניקות שירותי השכרת רכב. ניתן לשכור דרך האינטרנט אך כדאי לעשות סקר מחירים טרם ההזמנה. ישנן הנחות עונתיות, קיימת תחרות בענף שהיא לטובת התייר וישנם דילים אטרקטיביים שכדאי לבדוק אותם.

מומלץ לבדוק נתונים נוספים עם חברות ההשכרה כמו למשל האם המחיר כולל ביטוח לרכב, האם ישנה הגבלה בקילומטרים והחשוב מכל: האפשרות לשכור את הרכב בנקודה אחת ולהחזירו בנקודה אחרת. כך תוכלו לטייל ברחבי איטליה היפה ולהגיע לכל המקומות שחלמתם עליהם.
מאז נוסד האיחוד האירופי, קל עוד יותר לשכור רכב באירופה בכלל ובאיטליה בפרט. אירופה עברה שינויים משמעותיים בעקבות האיחוד האירופי ואחד הבולטים שבהם הוא היכולת לעבור ממדינה למדינה בקלות רבה, ללא ביקורת דרכונים וללא מעברי גבול.

המשמעות היא שניתן לעבור עם הרכב השכור מאיטליה לשוויץ, צרפת, אוסטריה, סלובניה או כל מדינה שתחפצו. צריך, כמובן, להיערך מראש למעברים כאלה ולתנאי ביטוח מיוחדים אבל הדבר שווה את המאמץ כי הטיול שלכם יהיה תפור בדיוק כמו שאתם רוצים.
אמר מי שאמר: כל הדרכים מובילות לרומא.