להזמנות מלאו את הטופס

השכרת רכב באירופה

ראשי / השכרת רכב באירופה
אתם מתכננים את הטיול שלכם באירופה ומתכוונים לטייל בארבע מדינות ב- 20 יום. אתם אוהבים לבקר בערים גדולות, ללכת למוזיאונים המפורסמים, להאזין לקונצרטים מעולים וגם לטייל בפארקים הענקיים שהם הריאות הירוקות של הערים המודרניות.
אבל אתם משתוקקים לטייל גם מחוץ לערים הגדולות. להגיע לנופים הקסומים שיש לכל מדינה להציע, לאגמים המדהימים בהם התברכה אירופה ולמרחבים הירוקים והאין סופיים המאפיינים יבשת זו. גם התרבות המקומית מעניינת אתכם, המאכלים האופייניים לכל מקום, המסעדות האוטנטיות והכפרים הקטנים והציוריים השוכנים אי שם במרחק ניכר מדרך המלך.

רכשתם כרטיסי טיסה ויש לכם תכנית מפורטת לכל יום אבל נשאר דבר "פעוט" לסדר: איך תגיעו לכל המקומות האלה? הרי אינכם נוסעים בטיול מאורגן? אתם אדונים לעצמכם ואתם אמורים לדאוג לכל מחסורכם. התשובה לשאלה – פשוטה מאוד: אתם צריכים לשכור רכב.
אין קל יותר מאשר לשכור רכב באירופה. מאז שנוצר האיחוד האירופי, אירופה עברה שינויים מרחיקי לכת.
אחד השינויים הבולטים והמשמעותיים הוא היכולת לעבור בקלות רבה ממדינה למדינה. התושבים המקומיים נהנים מהקלה זו אבל הדבר חשוב ומשמעותי במיוחד לתיירים. באמצעות רכב שכור, תוכלו לעבור בין המדינות כאילו אין גבולות, ללא ביקורת דרכונים, בלי להיות תלויים בתחבורה ציבורית או בקבוצת מטיילים מאורגנת.

הרבה מאוד יתרונות קיימים כאשר אתם שוכרים רכב באירופה.
אתם מקבלים את הרכב בשדה התעופה אליו הגעתם ויכולים להחזירו בשדה בו תהיו לפני ההמראה ארצה. בין לבין, תוכלו להוציא אל הפועל את כל התכנונים המיוחדים שלכם, את כל המסלולים עליהם חלמתם ולא תהיו תלויים באיש.
יתרון גדול נוסף שיכול גם לחסוך לכם הרבה כסף כרוך בבחירת בתי המלון שתעדיפו לבלות בהם את לילותיכם. ידוע שבתי המלון בערים הגדולות יקרים והם יקרים להחריד במרכזי הערים. כיוון שלא תהיו תלויים בתחבורה הציבורית בכל מקום, תוכלו לבחור במלונות המרוחקים מהמרכז ואפילו כאלה הממוקמים מחוץ לעיר. קיים שפע של מלונות מצוינים במחירים אטרקטיביים ביותר ולא בהכרח בלב העיר.

כיצד שוכרים רכב לטיול באירופה?

בפעולה פשוטה ובדרך נוחה אפשר לעשות זאת דרך האינטרנט. אתם יכולים לקבל בלחיצת כפתור את כל החברות להשכרת רכב באירופה: חברות בינלאומיות וחברות ישראליות המציעות רכבים להשכרה במגוון רחב של דגמים ומחירים. מומלץ מאוד לבצע השוואות מחיר בין החברות השונות, לבדוק מה מכילות ההצעות כמו למשל האם המחיר כולל ביטוח לרכב, האם יש הגבלה במספר הקילומטרים, האם שירותי דרך כמו תיקונים או גרירה כלולים במחיר.
אין ספק שהשכרת רכב תתרום עניין והנאה לטיולכם באירופה.